INFORMATIEDAG Project Children's Delight; 19 maart 2017


VAKANTIEWEEK VOOR ERNSTIG ZIEKE JONGEREN BIJ TERRA NOVA


Ons team van vakkundige (medische) vrijwilligers is al geruime tijd bezig om de vakantieweek bij Terra Nova vorm te geven. Afgelopen zomer kwamen we voor het eerst bijeen in het zonnige zuiden van Frankrijk en hebben daar een start gemaakt met het ontwikkelen van een mooi programma voor deze week. Niet alleen inhoudelijk, wat gaan we allemaal doen als deze jongeren er zijn, maar vooral ook praktisch. Want er valt natuurlijk veel te regelen en goed in orde te maken als je zieke kinderen naar het buitenland op vakantie wilt laten gaan. Omdat ons team bestaat uit een arts, verpleegsters en vakkundige vrijwilligers die jarenlang ervaring hebben in hun vak en met kinderen, was het zeker dat we alles op de juiste manier voor elkaar zouden krijgen. Voor elk onderdeel van de week was er wel iemand die zijn expertise daar in kon zetten. En zo hebben we nu een goede fundering kunnen leggen voor de eerste CHILDREN'S DELIGHT VAKANTIEWEEK.

Lees op de website meer over het ontstaan en de motivatie van het project.


INFORMATIEDAG 19 maart 2017

Voor ouders en hun kinderen die graag meer zouden willen weten over de vakantieweek en ons graag willen ontmoeten en al hun vragen aan ons stellen, hebben we een informatiedag georganiseerd. Maar ook iedereen die professioneel geïnteresseerd en met ons zou willen samenwerken is welkom. Kom je via je werk in contact met onze doelgroep aarzel dan niet om langs te komen. Ook, en vooral, sponsors zijn van harte welkom.

Lees hier waar en hoelaat.


SPONSORS

We komen graag in contact met mensen die ons project willen sponsoren of een bijdrage willen doneren om deze week mogelijk te maken. Er is geld nodig voor vervoer, voeding en materialen. Elk bedrag is welkom.

Lees hier meer.


25 - 30 JUNI 2017

De laatste week van juni maken we vrij voor de jongeren die ons dit jaar gaan verblijden met hun komst. We stellen het vakantiecentrum in Zuid-Frankrijk, waar Terra Nova dit jaar is gehuisvest, belangeloos beschikbaar en ons team schenkt haar kunde en tijd. Lees hier meer over Terra Nova.Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Er zijn nog geen tags.
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

en|of

kookervaring

met medische

opleiding

Call us:

0031 6 23 808 696

Find us: 

The Netherlands: LOVE CHILD foundation, Barneveld

© 2018 by LOVE CHILD  and 

Golden Opportunities